tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 NIU - światowy lider w produkcji jednośladów elektrycznych wchodzi na polski rynek
NAS Analytics TAG

NIU - światowy lider w produkcji jednośladów elektrycznych wchodzi na polski rynek

Autor: Materiał partnera 2019.03.12, 15:13 Drukuj

Już za kilka dni rozpocznie się w Polsce sprzedaż skuterów elektrycznych marki NIU. Firma ta jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji elektrycznych jednośladów, które powstają w oparciu o najnowsze technologie i zgodnie z najnowszymi trendami w stylizacji pojazdów.

Pojazdy NIU zajmują obecnie taką pozycję na europejskim rynku elektrycznych jednośladów, jaką do niedawna w świecie samochodów zajmowała firma Rolls Royce. Są to pojazdy na wskroś nowoczesne, nowatorskie i zaprojektowane bezkompromisowo, czyli bez oszczędności i bez wykorzystywania bazy części używanych wcześniej do produkcji motocykli i skuterów spalinowych.

Większość firm wprowadzających motocykle lub skutery elektryczne, pokazuje nam elektryczną wersję jakiegoś pojazdu, który znany jest już na rynku w wersji spalinowej. NIU działa zupełnie inaczej, gdyż produkuje wyłącznie pojazdy elektryczne. Najpierw dokładnie bada rynek i potrzeby odbiorców, a potem od podstaw buduje pojazdy, które te potrzeby zaspokajają w najlepszy możliwy sposób.

Firma Motor-Land, która jest wyłącznym importerem marki NIU, zaoferuje w tym roku pięć modeli jednośladów spełniających wymogi motoroweru. Będą to modele N Sport, N Lite, M+ Lite, M+ Sport, i U pro. Ofertę uzupełni jeden skuter spełniający wymogi motocykla klasy 125 - model N GT.

Ceny motorowerów NIU będą wahać się w przedziale od 6400 zł do 9900 zł, a cena modelu N GT będzie wynosiła 17400 zł.

Więcej szczegółów dotyczących tych pojazdów znajdziecie na stronie niu.com. Trwają już prace nad jej polską wersją językową. Masz pytania o pojazdy marki NIU? Polski importer czeka na nie pod adresem info@motor-land.com.pl

M Blue Front45 M Blue Profile M Grey Front45
M Grey Profile M Red Front45 M Red Profile
M White Front45 M Yellow Front45 M Yellow Profile
N1 Black Front Angle N1 Black Back Angle N1 Black Side
N1 Red Front Angle N1 Red Back Angle N1 Red Side
N1 White Front Angle2 N1 White Back Angle N1 White Side

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę