tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "My jedziemy, eby ty mg chodzi" - dzkie motocyklistki kolejny raz pomagaj dzieciom
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"My jedziemy, eby ty mg chodzi" - dzkie motocyklistki kolejny raz pomagaj dzieciom

Autor: Informacja prasowa 2019.07.03, 12:01 Drukuj

Cztery żywioły - Asia, Lidia i dwie Gosie - to bohaterki tego sezonu! Nie startują w żadnych zawodach, nie zdobywają pucharów czy medali, nie zobaczymy ich taplających się w błocie na off-road’owych bezdrożach, ani nie objechały (jeszcze) wszystkich kontynentów na motocyklach.

To co robią jest jednak ważniejsze niż kolekcjonowanie trofeów czy zdobywanie kolejnych punktów na mapie.

NAS Analytics TAG

Asia za każdym razem, kiedy planuje podróż motocyklową za główny cel obiera przede wszystkim wsparcie potrzebujących dzieci, a dopiero w drugiej kolejności kierunek i inne szczegóły. W zorganizowanej rok temu "Wyprawie po marzenia" we dwie z Sylwią Tarnowską przejechały ponad 7000 km po Europie i zebrały ponad 7000 zł dla podopiecznych Fundacji "Dom w Łodzi".

W tym sezonie motocyklistki w podwojonym składzie będą zdobywały najpiękniejsze alpejskie trasy motocyklowe i prowadziły zbiórkę funduszy dla Macieja Wielebińskiego - doświadczonego przez los 6-latka, który nie dość, że chorował na nowotwór, to jeszcze dwa lata temu wpadł pod koła tira i stracił nogę. Hasło wyprawy "My jedziemy, żebyś ty mógł chodzić" idealnie oddaje ideę całej inicjatywy.

Motocykliści mają ogromne serducha, co już nie raz udowodnili. Do akcji zorganizowanej przez drużynę Asi może przyłączyć się każdy. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji i przyczynić się do wsparcia dzielnego chłopca, który pokonał już raka więc poradzi sobie i z innymi przeciwnościami losu.

Wpłaty na konto Fundacji VOTUM:
PL 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
z dopiskiem: dla Macieja Wielebińskiego
SWIFT: WBKPLPP , Fundacja Votum, ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

Ekipa w składzie Joanna Madej, Lidia Grabowska, Małgorzata Korneluk i Małgorzata Kotyńska wyrusza 4 lipca z Łodzi, a motocyklistki osobiście "odprawi" sam prezydent miasta. Akcja będzie nagłaśniana medialnie, więc liczymy, że uda się zebrać jak najwięcej funduszy dla Maciusia, bohatera tej wyprawy. Dziewczyny jadą na swoich motocyklach, a o ich kaski i odzież zadbała firma I’M Inter Motors, która chętnie wspiera tego typu inicjatywy.

Więcej informacji i relacje z wyprawy i zbiórki znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr