tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "My jedziemy, żebyś ty mógł chodzić" - łódzkie motocyklistki kolejny raz pomagają dzieciom NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"My jedziemy, żebyś ty mógł chodzić" - łódzkie motocyklistki kolejny raz pomagają dzieciom

Autor: Informacja prasowa 2019.07.03, 12:01 Drukuj

Cztery żywioły - Asia, Lidia i dwie Gosie - to bohaterki tego sezonu! Nie startują w żadnych zawodach, nie zdobywają pucharów czy medali, nie zobaczymy ich taplających się w błocie na off-road’owych bezdrożach, ani nie objechały (jeszcze) wszystkich kontynentów na motocyklach.

To co robią jest jednak ważniejsze niż kolekcjonowanie trofeów czy zdobywanie kolejnych punktów na mapie.

NAS Analytics TAG

Asia za każdym razem, kiedy planuje podróż motocyklową za główny cel obiera przede wszystkim wsparcie potrzebujących dzieci, a dopiero w drugiej kolejności kierunek i inne szczegóły. W zorganizowanej rok temu "Wyprawie po marzenia" we dwie z Sylwią Tarnowską przejechały ponad 7000 km po Europie i zebrały ponad 7000 zł dla podopiecznych Fundacji "Dom w Łodzi".

W tym sezonie motocyklistki w podwojonym składzie będą zdobywały najpiękniejsze alpejskie trasy motocyklowe i prowadziły zbiórkę funduszy dla Macieja Wielebińskiego - doświadczonego przez los 6-latka, który nie dość, że chorował na nowotwór, to jeszcze dwa lata temu wpadł pod koła tira i stracił nogę. Hasło wyprawy "My jedziemy, żebyś ty mógł chodzić" idealnie oddaje ideę całej inicjatywy.

Motocykliści mają ogromne serducha, co już nie raz udowodnili. Do akcji zorganizowanej przez drużynę Asi może przyłączyć się każdy. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto fundacji i przyczynić się do wsparcia dzielnego chłopca, który pokonał już raka więc poradzi sobie i z innymi przeciwnościami losu.

Wpłaty na konto Fundacji VOTUM:
PL 32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
z dopiskiem: dla Macieja Wielebińskiego
SWIFT: WBKPLPP , Fundacja Votum, ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

Ekipa w składzie Joanna Madej, Lidia Grabowska, Małgorzata Korneluk i Małgorzata Kotyńska wyrusza 4 lipca z Łodzi, a motocyklistki osobiście "odprawi" sam prezydent miasta. Akcja będzie nagłaśniana medialnie, więc liczymy, że uda się zebrać jak najwięcej funduszy dla Maciusia, bohatera tej wyprawy. Dziewczyny jadą na swoich motocyklach, a o ich kaski i odzież zadbała firma I’M Inter Motors, która chętnie wspiera tego typu inicjatywy.

Więcej informacji i relacje z wyprawy i zbiórki znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę