tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Muzeum Techniki w Warszawie zagroone
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Muzeum Techniki w Warszawie zagroone

Autor: M.B. 2016.12.16, 13:07 Drukuj

Muzeum Techniki i Przemysłu mieszczące się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie już od pół roku zagrożone jest eksmisją. Zarząd PKiN wypowiedział bowiem umowę najmu, argumentując swoją decyzję zaległościami w opłatach, które sięgają kilkuset tysięcy złotych. Na stronie internetowej muzeum możemy przeczytać jednak, że:

Informujemy, że pomimo wypowiedzenia umowy najmu Muzeum nadal jest czynne dla zwiedzających.

Uważamy, że jest to nasza misja i obowiązek, udostępniać Narodowe Zbiory Techniki, które w większości są darami społeczeństwa.

Pojawiło się światełko w tunelu - propozycja Ministra Kultury do Pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy przekształcenia Muzeum w Narodowe Muzeum Techniki i jego współprowadzenia przez MKIDN i M.St. Warszawę.

Czekamy na rozwój wydarzeń!

NAS Analytics TAG

W obronie muzeum głos zabrał na swoim blogu - Oczami Ostrego - znany dziennikarz motoryzacyjny Aleksander "Ostry" Ostrowski. Posłuchajcie koniecznie co ma do powiedzenia. Jeżeli kochacie motoryzację i nie są wam obce jej zabytki - odwiedźcie Muzeum Techniki i Przemysłu w Warszawie, obejrzyjcie tę kolekcję. To dzięki odwiedzającym właśnie, muzeum ma szansę naturalnie zarabiać na siebie. Do końca roku bilet normalny kosztuje tylko 20 zł, ulgowy 11 zł, rodzinny 45 zł, a grupowy - powyżej 10 osób - 10 zł od osoby. Możecie też wesprzeć muzeum darowizną na rzecz Fundacji Wspierania Muzeum Techniki.

Bank PEKAO S.A. nr konta: 76 1240 6159 1111 0010 4562 5573 
KRS: 0000417345
REGON: 146258337
NIP: 5252549314

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr