Motul rozdaje klientom nagrody. Tylko do końca czerwca

Autor: Materiał partnera 2018.06.13, 16:53 2 Drukuj

To ostatni moment, żeby załapać się na akcję, w której nagrody czekają dosłownie na wyciągnięcie ręki. W konkursie zorganizowanym przez firmę Motul nagród jest tak wiele, że szanse na bycie obdarowanym są spotęgowane!

Do rozdania wciąż jest kilkaset środków do czyszczenia kasku Motul Helmet & Visior Clean (otrzymuje je pierwsze 1000 osób!), a do tego co tydzień ktoś wygrywa fantastyczną kamerę Samsung Gear 360°, idealną do uwieczniania swoich motocyklowych przygód. A w finale zabawy na trzech szczęśliwców czeka motocyklowa wyprawa po odległych zakątkach Afryki!

Co zrobić, by wygrać?

Zasady są proste i przejrzyste. Wystarczy kupić olej Motul (serii 300V, 7100 lub 5100 w opakowaniach 4L), zrobić zdjęcie i zarejestrować się na stronie www.promocjamotul.pl. Jeśli chcecie zawalczyć o motocyklową wyprawę po RPA, musicie dodatkowo nagrać i przesłać krótki filmik. Wszelkie szczegółowe instrukcje i informacje dotyczące konkursu znajdziecie na stronie www.promocjamotul.pl/#zasady

Uwaga! Promocja potrwa tylko do 30 czerwca!

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę