tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motomyszy z Marsa. To bdzie wielki powrt serialu z lat dziewidziesitych?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motomyszy z Marsa. To bdzie wielki powrt serialu z lat dziewidziesitych?

Autor: Andrzej Sitek 2023.07.27, 12:24 Drukuj

Firma Maximum Effort, należąca do Ryana Reynoldsa, ma zamiar przywrócić na mały ekran kultową franczyzę o gryzoniach.

Niektóre z najbardziej kultowych klasycznych seriali z lat 90. powracają - a to wszystko dzięki Ryanowi Reynoldsowi. Amerykański aktor, którego publiczność kojarzy przede wszystkim z głównej roli w filmie pt."Deadpool", ożywi kilka legendarnych seriali sprzed dekad. Nas najbardziej zainteresował fakt, że wśród nich znalazł się tytuł "Biker Mice from Mars".

NAS Analytics TAG

Reynolds chce skorzystać z własnej firmy produkcyjnej, Maximum Effort, i będzie jednym z producentów wykonawczych tego projektu, który jest jednocześnie pierwszym animowanym serialem planowanym na kanale Maximum Effort Channel.

Maximum Effort oraz Fubo dołączyły do Nacelle Company z siedzibą w Los Angeles jako współproducenci "Biker Mice From Mars". Data premiery nie została jeszcze ustalona, ale kreskówka pojawi się na wspomnianym kanale, który wystartował w czerwcu jako wspólne przedsięwzięcie między Fubo a firmą Reynoldsa.

"Biker Mice" to nowe wydanie kreskówki o tej samej nazwie, stworzonej przez Ricka Ungara (X-Men), która pierwotnie była emitowana w latach 1993-1996 w USA. Serial przedstawia losy trzech myszy z Marsa.

W oryginalnym serialu z lat 90. najlepsze było to, że gryzonie uwielbiały sporty motocyklowe. Myszy Throttle, Mod i Vinnie wyruszyły w podróż, aby chronić Ziemię przed nikczemnymi obcymi, ale w wyniku splotu pewnych wypadków, nie mogły wrócić na swoją macierzystą planetę. Ponieważ serial emanował dziwnym humorem i niezliczonymi elementami satyrycznymi, przyciągał zarówno młodszych, jak i starszych widzów.

Dla wielu odbiorców sporym zaskoczeniem była nietypowa dla tego typu produkcji, ostra, rockowa muzyka, jaka towarzyszyła przygodom humanoidalnych zwierzaków.

Trzy sezony objęły łącznie 65 odcinków. W 2006 roku Ungar przywrócił serial na jeden sezon - konkretnie 28 odcinków po 30 minut. Warto dodać, że wyprodukowany przez Marvel Productions film znajdował się pod pieczą słynnego Stana Lee, który był jednym z producentów.

W naszym kraju film znany był pod spolszczonym tytułem "Motomyszy z Marsa", a polscy widzowie mogli go oglądać na Polsacie. Pierwszy odcinek trafił na małe ekrany w kwietniu 1995 roku.

Jeśli chodzi o nową odsłonę, wiemy już, że to prezes Nacelle - Brian Volk-Weiss, wyreżyseruje pilot serialu i będzie producentem wykonawczym razem z Cisco Hensonem, Mattem Kravitskym i Michaelem Goodmanem. Reynolds również pełni funkcję producenta wykonawczego.

Warto dodać, że Nacelle to firma, która specjalizuje się w tworzeniu treści wykorzystujących nostalgię widzów za przeszłymi serialami i markami. Wśród produkcji Nacelle znajdują się takie tytuły jak "Behind The Attraction" i "The Toys That Made Us". Aby ożywić myszy z Marsa, firma wypuszcza dodatkowo linię figurek, które można zamówić w przedsprzedaży na stronie internetowej Nacelle.

Czy nostalgiczna nuta zadźwięczy również w naszych głowach? Obejrzyjcie sobie trailer z 1993 roku i sami oceńcie, czy to zadziała w obecnych czasach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr