tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowy grill w nowym salonie 4ride w Krakowie. Gorca atmosfera i due rabaty!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowy grill w nowym salonie 4ride w Krakowie. Gorca atmosfera i due rabaty!

Autor: Redakcja 2020.02.07, 18:47 Drukuj

Już w najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy na motocyklową imprezę z grillem do nowego salonu sieci 4ride w Krakowie. Oprócz ciepłych przekąsek i napojów czeka na was szereg okazji zakupowych - tego dnia kaski, odzież i akcesoria będą wyraźnie tańsze!

Chociaż grill w środku zimy brzmi jak pomysł wprost z akademika, ekipa 4ride nie boi się takich wyzwań! Do salonów w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu dołączył niedawno kolejny - w Krakowie przy ul. Balickiej 77 i to tam w najbliższą sobotę 8 lutego spotkamy się na najgorętszej imprezie w mieście, niezależnie od pogody! 

NAS Analytics TAG

Imprezy organizowane przez 4ride to tradycyjnie motocyklowe spotkania z fajną atmosferą. Na zimowym grillu zjecie kiełbasę prosto z rusztu, napijecie się czegoś ciepłego i tak posileni możecie ruszać ku bogato wyposażonym półkom i wieszakom. Tego dnia obowiązywać będą konkretne rabaty na kaski, odzież, buty, części i akcesoria - słowem na wszystko, co potrzebne jest motocykliście. 

Wizytówkę salonu znajdziecie pod adresem https://www.4ride.pl/salon-krakow

Zapraszamy również do oficjalnego wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/2679994462050340/

Pamiętajcie - najbliższa sobota 8 lutego, salon 4ride Kraków, ul. Balicka 77, w godzinach 10-18. Nie może was zabraknąć!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr