tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe, stunterskie wakacje 2019 Jesse Tolera

Motocyklowe, stunterskie wakacje 2019 Jesse Tolera

Autor: Damian Bazaniak 2019.02.09, 10:17 Drukuj

Jesse Toler to rekordzista świata w jeździe na przednim kole. Jego rekord jest niepobity od dobrych kilku lat i wynosi 402 metry. Zobaczcie jak ten człowiek ze swoimi kolegami spędza zimę! Czy tylko my mu zazdrościmy?

Jesse trochę ponad tydzień temu opublikował materiał video z wyjazdu na ustawkę Winter Vacations 2019 w Orlando na Florydzie, gdzie lokalni stunterzy wraz z tymi, którzy przyjechali z chłodniejszych rejonów Stanów, cieszyli się wspólnie pogodą i jazdą. Powstał świetny materiał wypełniony pięknymi stopalami oraz innymi fajnymi trickami. Filmowanie również zasługuje na uwagę, ponieważ użyto między innymi sportowego drona do dynamicznych i pełnych akcji ujęć. Podziwiajcie!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę