tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklowe Bezalkoholowe. Browar na Jurze przychodzi z odsieczą spragnionym motocyklistom!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklowe Bezalkoholowe. Browar na Jurze przychodzi z odsieczą spragnionym motocyklistom!

Autor: Raff 2018.03.12, 16:42 1 Drukuj

Piwo motocyklowe, z zerową zawartością alkoholu, to nowa propozycja rzemieślniczego Browaru na Jurze. Piwo górnej fermentacji ma bogaty chmielowy bukiet.

Trudno znaleźć kogoś, kto cierpi bardziej niż motocyklista, który w upalny letni dzień zatrzyma się nad brzegiem jeziora w piwnym ogródku. Każdy kufel zimnego napoju uśmiecha się do nas, a całe ciało błaga o łyk ożywczego nektaru. Nic z tego - jak wiadomo promile z oktanami tworzą zabójczą mieszankę.

NAS Analytics TAG

Z pomocą cierpiącym motocyklistom przychodzi zawierciański Browar na Jurze, który uwarzył piwo specjalnie dla motocyklistów - Motocyklowe Bezalkoholowe. W odróżnieniu od koncernowych propozycji, które w smaku przypominają raczej kranówę z żółcią niż piwo, Motocyklowe Bezalkoholowe będzie warzone z wykorzystaniem najlepszych składników.

W produkcji użyte zostaną słody Pilzneński, pszeniczny i Carahel oraz znakomite chmiele Columbus, Cryo-Citra, Citra i Amarillo. O piwo pytajcie w waszych ulubionych lokalach. Producent planuje sprzedawać złocisty napój w cenie około 5 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę