tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista z Niemiec napadnięty w Radomiu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista z Niemiec napadnięty w Radomiu

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.26, 12:35 24 Drukuj

Powrót z podróży motocyklowej na Kaukaz okazał się bardzo pechowy dla niemieckiego turysty. W czasie odpoczynku w Radomiu został napadnięty przez kilku agresywnych mężczyzn, którzy zniszczyli jego motocykl.

Do napaści doszło w niedzielny poranek, w okolicy ulic Malczewskiego i Struga w Radomiu. Niemiecki motocyklista zatrzymał się swoim BMW obok budynku Naczelnej Organizacji Technicznej, aby odpocząć po długiej podróży. Wracał do domu z wyprawy na Kaukaz.

NAS Analytics TAG

Został otoczony przez siedmiu napastników, którzy ściągnęli go z motocykla, szarpali i przeciągnęli po chodniku, a na koniec przewrócili i próbowali zniszczyć samą maszynę. Całą sytuację zauważył operator miejskiego monitoringu, który zobaczył również, do którego autobusu wsiadają bandyci. We współpracy z dyspozytorem MPK udało się również ustalić, w którym miejscu wysiedli.

Uprzejmi członkowie radomskiego komitetu powitalnego zostali namierzeni przez policję i straż miejską, nie byli jednak skorzy do współpracy. Do zatrzymania agresywnej grupy musiały zostać wezwane posiłki. Po krótkim pościgu udało się ująć pięć osób.

Poszkodowany Niemiec rozpoznał napastników i złożył zeznania na komisariacie policji. Sam podróżnik nie odniósł ciężkich obrażeń, gorzej z jego motocyklem. Dalsza jazda okazała się jednak możliwa i starszy mężczyzna ruszył w dalszą drogę do domu w mieście Wiensberg w Badenii-Wirtenbergii.

Był to już kolejny przypadek napaści na zagranicznego turystę w Radomiu. W sierpniu w Parku Kościuszki zaatakowano i okradziono hiszpańskiego rowerzystę. Radomianie stanęli wtedy na wysokości zadania i zorganizowali pomoc, dzięki której mógł on kontynuować wyprawę po Europie.

źródło: Wyborcza.pl
NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę