tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista wjeda w samochd, kierowca tego nie zauwaa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista wjeda w samochd, kierowca tego nie zauwaa

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.05.10, 14:54 4 Drukuj

Motocyklista z Kalifornii wjechał w pick-upa jadącego po autostradzie, wylądował na pace, a kierowca samochodu... tego nie zauważył. Zorientował się dopiero po 30 min, kiedy motocyklista pukał w jego tylną szybę. Wyklarujmy. Motocyklista wjeżdża w samochód, motocykl zostaje na drodze, a kierowca motocykla jedzie na pace samochodu jeszcze przez pół godziny. Świadkowie twierdzą, że przed zderzeniem motocykl poruszał się z prędkością grubo ponad 200 km/h.

NAS Analytics TAG

Policjanci patrolujący autostradę znaleźli motocykl, ale nie znaleźli jego kierowcy. Aby było zabawniej, fakt posiadania motocyklisty na pace swojego samochodu, zgłosił dzwoniąc na policję jego kierowca. Jak powiedziała policja, kierowca samochodu poczuł uderzenie, ale myślał, że była to tylko nierówność na drodze.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Autor:jonesjr 12/05/2013 00:33

mia farta skubany

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr