tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista uciekał przed policją ponad godzinę. W międzyczasie… zatankował paliwo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista uciekał przed policją ponad godzinę. W międzyczasie… zatankował paliwo

Autor: Andrzej Sitek 2021.06.09, 10:46 Drukuj

Jak długo może trwać policyjny pościg za motocyklistą? Niekiedy tak długo, aż zechce się zatrzymać. Przynajmniej takie wrażenie można odnieść oglądając ponad godzinne nagranie z policyjnego helikoptera.

Materiał zamieściła stacja ABC7. Pościg rozpoczął się w okolicach Norwalk około godziny 11 rano w ostatni poniedziałek. Podejrzany był poszukiwany za przekroczenie prędkości i jazdę bez tablic rejestracyjnych.

NAS Analytics TAG

Po zignorowaniu wezwania do zatrzymania się, mężczyzna nie był specjalnie naciskany przez amerykańskich stróżów prawa, co pozwoliło mu nie tylko na jazdę autostradą we wschodniej części San Gabriel Valley, ale również zjazd z autostrady i kontynuowanie ucieczki przez Norwalk, Heights i La Puente.

Motocyklista machał do helikopterów policyjnych, a nawet zatrzymał się na… stacji benzynowej we wschodniej części San Gabriel Valley, gdzie wyrwał wąż tankujące paliwo kobiecie i nalał benzyny do swojego baku (trzeba przewinąć nagranie do 30:20).

Ostatecznie uciekinier wjechał na wielopoziomowy parking w pobliżu skrzyżowania Los Robles Avenue i East Green Street w Pasadenie, gdzie szybko został zatrzymany, ale na tym akcja policji się nie skończyła.

Mężczyzna pozostawił na motocyklu kartkę z informacją o bombie. Konieczne było zamknięcie wszystkich sąsiednich ulic i wezwanie saperów, którzy stwierdzili, że żadnej bomby nie ma.

Ponieważ motocyklista zachowywał się spokojnie, policja nie dążyła do konfrontacji, ale czy przedłużający się pościg był bezpieczny dla postronnych obserwatorów, uczestników ruchu drogowego i pieszych?

Mężczyzna nie tylko rozpędzał się do ponad 200 km/h, ale jechał po chodnikach, mógł doprowadzić do nieszczęścia na stacji benzynowej i wypadku podczas wielu ryzykownych manewrów. Jak uważacie?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę