tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista przebija si przez punkt kontrolny [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista przebija si przez punkt kontrolny [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.04.16, 11:46 Drukuj

Obecna sytuacja do niedawna była po prostu uciążliwa, ale teraz ewidentnie zaczyna działać destrukcyjnie na psychikę. Zwłaszcza w krajach najmocniej dotkniętych epidemią COVID-19, takich jak Włochy czy Hiszpania.

NAS Analytics TAG

Poniższe nagranie pochodzi z Włoch, gdzie w kontrolę ruchu obywateli oprócz policji zaangażowane są inne służby. W tym przypadku punkt kontrolny ustawił patrol Corpo Forestale dello Stato, czyli tamtejszego odpowiednika naszej straży leśnej. Zbliżający się do punktu motocyklista nie ma jednak zamiaru się zatrzymywać, a zirytowany strażnik daje upust swojej wściekłości. Niech to się wreszcie skończy…

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr