tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista potrci rowerzyst na ciece rowerowej. Szuka go policja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista potrci rowerzyst na ciece rowerowej. Szuka go policja

Autor: Janusz Bbenek 2020.02.16, 20:51 1 Drukuj

Na początku lutego w Grudziądzu doszło do przykrego zdarzenia. Kierujący lekkim motocyklem terenowym potrącił rowerzystę, a następnie przejechał po jego rowerze. Sprawca jest poszukiwany przez policję.

Do przykrej sytuacji doszło 2 lutego w Grudziądzu, na trasie rowerowej Single Track Wisła. Pojazdy silnikowe nie mają tam wstępu, nic dziwnego że obecność intruza na lekkim motocyklu (lub motorowerze) wzbudziła sprzeciw korzystających z trasy rowerzystów.

NAS Analytics TAG

Jeden z nich próbował zatrzymać motocyklistę, by zwrócić mu uwagę. Został jednak przez niego odepchnięty,  a następnie kierujący motocyklem przejechał po przewróconym rowerze. Policja przyjęła zgłoszenie i obecnie poszukuje sprawcy za stworzenie zagrożenia poza drogą publiczną.

Działające w Grudziądzu organizacje rowerowe długo starały się o wytyczenie atrakcyjnej i bezpiecznej trasy leśnej na skarpie wzdłuż Wisły. Apelujemy o uszanowanie takich miejsc i nie rozjeżdżanie ścieżek rowerowych. W końcu każdy z nas pracuje na wizerunek wszystkich polskich motocyklistów. 

Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Grudziądzu

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr