tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista popisywa siprzed patrolem policji. Skoczyo si pocigiem i mandatem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista popisywa siprzed patrolem policji. Skoczyo si pocigiem i mandatem

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.06.18, 10:56 Drukuj

Policjanci z drogówki w Piekarach Śląskich zatrzymali śmiałka, który zdecydował, że jazda na jednym kole przed nosem funkcjonariuszy to genialny pomysł. Teraz 19-latek będzie musiał znaleźć sobie jakąś dobrze płatną pracę na wakacje, bo ma do zapłącenia wysoki mandat.

Jak czytamy w komunikacie śląskiej policji, do zdarzenia doszło w sobotę 15 maja, przed godziną 19:00. Policjanci z patrolu drogówki stali na parkingu i zauważyli motocyklistę, który przejeżdża obok nich na tylnym kole. Mundurowi ruszyli w pościg, który zakończył się pełnym sukcesem.

NAS Analytics TAG

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Bobrownik, który został ukarany dość łagodnie, bo jego popisy zakończyły się jedynie mandatem w wysokości 5 tys. zł, a na jego konto trafi 10 punktów karnych.

Całe zdarzenie miało miejsce na ruchliwej ulicy, gdzie najmniejszy błąd mógłby zakończyć się tragedią. Podczas jazdy na tylnym kole motocyklista ma ograniczone pole manewru i przede wszystkim trudniej dostrzec potencjalne zagrożenia. Poniżej możecie zobaczyć film z całego zdarzenia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr