tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklista odnalazł i odkupił swojego Harleya po 32 latach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklista odnalazł i odkupił swojego Harleya po 32 latach

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.05, 10:24 Drukuj

Wszyscy lubimy hollywoodzkie historie z happy endem. Bohaterami jednej z nich są człowiek i jego maszyna.

Użytkownicy motocykli to z pozoru grupa twardzieli płci obojga, ale z drugiej strony niemal każdy z nich ma kilka czułych strun. Jedną z nich jest bliska, niemal międzyludzka relacja z własnym pojazdem. Kiedy właśnie sprzedany motocykl odjeżdża w siną dal, na przyczepie, w busie lub pod nowym właścicielem, ciężko nie uronić łzy albo uniknąć ściśnięcia w gardle.

NAS Analytics TAG

Kilka lat temu amerykański portal aukcyjny Ebay reklamował się serią bardzo dobrze zrobionych filmików, traktujących o cennych znaleziskach na aukcjach. Jeden z nich szczególnie mocno chwyta za motocyklowe serce. To historia Eda Churcha, który wspomina swojego pierwszego Harleya, którym jeździł przez kilkanaście lat i którego sprzedał po narodzinach córki.

Ed niemal od razu pożałował tego kroku, ale było już za późno. Ponad 30 lat później przeglądał aukcje internetowe i odnalazł tam motocykl łudząco podobny do jego własnego. Po sprawdzeniu numerów okazało się, że to ten sam! Niestety, za pierwszym razem nie udało się go wylicytować. Harley pojawił się na aukcji rok później i tym razem Ed doprowadził do szczęśliwego finału - po 32 latach może znów cieszyć się spełnionym marzeniem z młodości.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę