tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Motocykliści ze Śląska" - spotkanie poza internetem

"Motocykliści ze Śląska" - spotkanie poza internetem

Autor: Redakcja 2018.06.13, 09:47 Drukuj

Grupa facebookowa "Motocykliści ze Śląska" działa bardzo prężnie i wciąż się rozwija. Należy do niej już prawie 2900 osób, a ramy działalności wychodzą powoli poza internet. W ostatnią niedzielę w centrum Katowic, na parkingu NOSPR odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie jej członków.

Przyjechało na nie 41 maszyn różnych marek, od 125-tek do litrów. Organizatorzy przygotowali i rozdali około 80 naklejek na kaski i motocykle, zawierających stworzone przez Marcina Miszewskiego logo grupy "Motocykliści ze Śląska". Redakcja Ścigacza również dołączyła się do spotkania - przekazaliśmy sporą ilość naszych gadżetów, takich jak kubki, naklejki, koszulki i ramki do tablic rejestracyjnych.

Około południa grupa wyruszyła do Siemianowic Śląskich, gdzie wzięła udział w imprezie Moto Serce, a następnie dołączyła do parady motocyklowej, która przejechała przez miasto. Następnie część osób ruszyła na kolejne zloty, m.in. w Krakowie, Raciborzu i na zamku w Chudowie.

Spotkanie grupy "Motocykliści ze Śląska" okazało się sukcesem i już wiadomo, że będzie organizowane cyklicznie.

Motocyklisci ze slaska zlot 2018 21

Motocyklisci ze slaska zlot 2018 23

Motocyklisci ze slaska zlot 2018 03

Motocyklisci ze slaska zlot 2018 04

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę