tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklici o wielkich sercach. Smutny fina dramatycznej akcji ratunkowej [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklici o wielkich sercach. Smutny fina dramatycznej akcji ratunkowej [FILM]

Autor: Raff 2018.11.27, 12:43 2 Drukuj

Motocykliści ze Śląska z poświęceniem próbowali ratować psiaka pozostawionego na śmierć w lesie. Choć finał tej dramatycznej akcji okazał się bardzo smutny, składamy Wam, drodzy crossowcy ogromne podziękowania.

Wbrew temu, co sądzą o nas, motocyklistach, leśnicy i grzybiarze, jesteśmy ludźmi o wielkich sercach - potrafimy skrzyknąć się, by pomóc, wozimy dzieciom z domów dziecka paczki i uśmiechy, a kiedy trzeba ratujemy życie.

NAS Analytics TAG

O sile motocyklowej społeczności świadczą także spontaniczne działania, których nie wahamy się podejmować w potrzebie. Czy to pomoc starszej osobie, czy dziecku - motocykliści zawsze gotowi są poświęcić swój czas.

Tym razem ujęła nas postawa grupy motocyklistów, którzy próbowali ratować psa od śmierci. Podczas przejażdżki w okolicach Krakowa znaleźli oni zwierzę przywiązane do powalonego drzewa. Nie namyślając się długo uwolnili je i pojechali do schroniska Fauna w Rudzie Śląskiej.

Niestety, mimo udzielonej pomocy, psa nie udało się uratować. Jego obrażenia okazały się znacznie poważniejsze, niż na pierwszy rzut oka można by sądzić.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:V 28/11/2018 10:35

Zota opata dla RAFFa.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr