tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklici kontra pikarze. Szkoa ycia i szkoa aktorska [VIDEO]
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklici kontra pikarze. Szkoa ycia i szkoa aktorska [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.23, 16:22 Drukuj

Jeśli popatrzeć na generalny brak efektownych reakcji zawodników motosportowych na gleby i wypadki, to bierze się on chyba z obiektywnych trudności z uzyskaniem odpowiedniej mimiki pod kaskiem. Ponadto w przypadku rajdów całość odbywa się bez udziału publiki. 

Nie mają z tym natomiast problemu piłkarze, którzy na doskonale oświetlonych i uzbrojonych w kamery stadionach wspinają się na wyżyny sztuki aktorskiej, wyszlifowanej jeszcze na przedszkolnych jasełkach. To oczywiście żart, ale nie macie wrażenia, że coś tu brzydko pachnie? 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr