tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle we Włoszech. Opłaty za autostrady z 30-procentowym rabatem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle we Włoszech. Opłaty za autostrady z 30-procentowym rabatem

Autor: Raff 2020.01.16, 16:33 Drukuj

30-procentowy rabat na przejazdy włoskimi autostradami, zapowiedział zarządca tych dróg. Bonifikata dotyczyć będzie wyłącznie motocyklistów korzystających z elektronicznej metody płatności - Telepass.

Włoskie autostrady są wprawdzie relatywnie tańsze od polskich, ale mimo wszystko trudno uznać je za korzystne cenowo. Z tego powodu oferta, przygotowana przez Autostrade per Italia, zarządcę tras szybkiego ruchu we Włoszech, na pewno spodoba się motocyklistom, planującym zwiedzanie Półwyspu Apenińskiego.

NAS Analytics TAG

Każdy motocyklista, który wykupi abonament Telepass, czyli skorzysta z elektronicznej formy płatności za autostrady, będzie mógł liczyć na 30-procentowy rabat na opłaty za przejazd. Koszt abonamentu to zaledwie 1,26 euro (ok. 5 zł) miesięcznie.

Kwota bonifikaty może okazać się całkiem spora. Weźmy dla przykładu odcinek Ugovizza (granica włosko-austriacka) - Neapol o długości 942 km. Standardowa opłata za przejazd autostradami wyniesie 72 euro, po rabacie będzie to zatem 50 euro. Różnica to prawie koszt jednego tankowania.

Rabat funkcjonował już w latach wcześniejszych, jednak do końca nie było wiadomo, czy będzie on obowiązywać także w roku 2020.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę