tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle elektryczne CAKE uratowane przez norweski salon samochodowy. Jakie s plany na rozwj marki?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle elektryczne CAKE uratowane przez norweski salon samochodowy. Jakie s plany na rozwj marki?

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.06.19, 08:01 Drukuj

Na początku tego roku informowaliśmy o tym, że producent motocykli elektrycznych CAKE ogłosił bankructwo. Okazuje się, że marka nie zniknie z rynku, ponieważ została kupiona przez norweską grupę, która specjalizuje się w handlu samochodami. Nowi właściciele opublikowali informacje o dalszych losach marki.

Marka CAKE została przejęta przez norewską firmę Brages Holding AS, która zakupiła nie tylko prawa do logotypów, ale przede wszystkim projekty maszyn. Dzięki temu produkcja będzie kontynuowana, a projekty posłużą za bazę do rozwoju dalszych produktów.

NAS Analytics TAG

- Jako firma sprzedająca samochody w Norwegii widzieliśmy, jak szybko potrafi postępować elektryfikacja przy odpowiedniej zmianie myślenia. Wierzymy, że w przypadku mikromobilności zmiany również przyspieszą. Dotyczy to nie tylko motocykli, ale również hulajnóg, motorowerów oraz elektrycznych rowerów. Kiedy nawiązaliśmy współpracę z marką CAKE jako sprzedawca, od razu się zakochaliśmy w jej produktach, designie, rzemiośle oraz historii - powiedział Espen Digernes, właściciel Brages Holding AS.

Plany na przyszłość obejmują oczywiście dalszy rozwój marki. Transakcja została zrealizowana w marcu i nowy właściciel już opracował biznes plan dla nowego rozdziału historii CAKE. Zatrudniono też nowych pracowników, którzy mają pomóc ten plan zrealizować. Nowy właściciel chce jednocześnie zachować wszystko to, za co pokochał markę CAKE. Można więc liczyć, że jej produkty nadal będą odznaczały się ciekawym wyglądem oraz dbałością o detale.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr