tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Triumph Chrome Edition. Dziesi limitowanych motocykli z Hinckley
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Triumph Chrome Edition. Dziesi limitowanych motocykli z Hinckley

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.10.25, 13:12 Drukuj

Triumph zaprezentował wyjątkową nowość w postaci dziesięciu klasycznych modeli, które będą dostępne w wersji Chrome Edition. Motocykle będą dostępne dla kupujących tylko przez rok, więc jeżeli myśleliście o zakupie Triumpha, to teraz jest ku temu dobry powód.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, Chrome Edition to limitowana edycja celebrująca rękodzieło i artyzm będący w sercu DNA marki Triumph. Producent dostrzegł popularność edycji Gold Line, która trafiła do sprzedaży w sezonie 2022. Wybór chromu nie jest przypadkowy, ponieważ tak jak Rolls-Royce ma pracowników zajmujących się tylko i wyłącznie malowaniem ozdobnych pasków na samochodach, tak Triumph zainwestował w osobny dział specjalizujący się w projektowaniu chromowanych elementów.

NAS Analytics TAG

Jakie motocykle będą czekały w salonach? Triumph Rocket 3 R Chrome Edition otrzyma chromowany zbiornik paliwa, akcenty w kolorze Jet Black i będzie kosztował 111 400 zł. Rocket 3 GT Chrome Edition również dostanie chromowany zbiornik paliwa, ale akcenty będą miały kolor Diablo Red. Będzie także 4 tys. zł droższy od wersji R. W Bonneville T120 Chrome Edition chromowany zbiornik zostanie ozdobiony akcentami w kolorze Meriden Blue. Motocykl ma kosztować 62 900 zł. W Bonneville Bobber Chrome Edition chromowany zbiornik paliwa będzie pokryty kolorem Jet Black i grafiką wykorzystującą elementy logotypu Triumpha, a jego cena została ustalona na 73 500 zł. Scrambler 1200 XE Chrome Edition otrzyma chromowany zbiornik paliwa z pasami w kolorze Brooklands Green i wyceniono go na 75 500 zł.

W modelu Bonneville Speedmaster Chrome Edition chromowany zbiornik paliwa otrzyma wykończenie w kolorze Diablo Red. Cena motocykla to 73 500 zł. Thruxton RS Chrome Edition ma kosztować 76 500 zł, a chromowany zbiornik paliwa będzie miał delikatne wykończenie w kolorze Jet Black. W Bonneville T100 Chrome Edition zbiornik paliwa przewrotnie będzie w kolorze Cobalt Blue i uzupełni go metalowy pas Chrome Edition. Motocykl wyceniono na 55 600 zł. Speed Twin 900 Chrome Edition pojawi się w kolorze Red Hopper, z metalicznymi osłonami zbiornika paliwa kolekcji Chrom, paskiem w kolorze Jet Black i trójkątnym logo Triumpha z metalowymi detalami. Jego cena to 50 800 zł. Ostatni na liście jest Scrambler 900 Chrome Edition w kolorze Brooklands Green, z paskiem w kolorze Jet Black na zbiorniku, osłonami zbiornika z kolekcji Chrom i chromowanym logo Triumpha. Tu cena ma wynosić 56 500 zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr