tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle TVS wjedaj do Woch. Kolejny gigant z Azji rusza na podbj europejskich rynkw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle TVS wjedaj do Woch. Kolejny gigant z Azji rusza na podbj europejskich rynkw

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.05.17, 09:11 Drukuj

Włochy są jednym z największych i najprężniej rozwijających się rynków motocyklowych w Europie. Nic dziwnego, że indyjski gigant TVS postanowił właśnie tutaj rozwijać swoją przygodę z europejskimi rynkami. Od marca jest też obecny we Francji. Jakie są plany marki? Czy pojawi się też w innych krajach Europy?

W Europie mamy już CF Moto, QJMotor oraz Bajaj, a teraz przyszedł czas na kolejnego azjatyckiego giganta. Marka TVS oficjalnie ogłosiła wejście na rynek włoski. Producent dotychczas budował swoją obecność w Europie za sprawą uratowania marki Norton oraz współpracy z BMW. To standardowa praktyka, że azjatyckie marki inwestują w europejskie lub nawiązują z nimi współpracę, żeby później wejść ze swoją ofertą na nasz kontynent.

NAS Analytics TAG

TVS Motor Company sprzedaje swoje motocykle w 80 krajach. Na czele TVS Motor Italia stanie Dr. Giovanni Notarbartolo di Furnari, który wcześniej pracował dla dużych koncernów motoryzacyjnych we Włoszech, Ameryce Łacińskiej oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

- Nasze pojawienie się we Włoszech to strategiczny krok, który potwierdza globalne ambicje. Bogata kultura motoryzacyjna Włoch oraz zamiłowanie do najwyższej klasy rozwiązań z zakresu transportu są doskonałym tłem dla naszych produktów. Nie możemy się doczekać, żeby przedstawić nasze pojazdy włoskim klientom. Tylko w ubiegłym roku sprzedaliśmy ich ponad 4 mln. To potwierdza nasze możliwości z zakresu projektowania, technologii i obsługi serwisowej, napędzając naszą pewność siebie podczas wejścia do Europy. Zachęcam wszystkich do skorzystania z nadchodzących dni otwartych i jazd próbnych, żeby odkryć, co TVS ma do zaoferowania - powiedział w komunikacie prasowym Sharad Mohan Mishra, dyrektor ds. strategii TVS Motor Company.

Lista modeli, które trafią na włoski rynek, jest całkiem spora, a wśród nich są TVS Apache 310 RR i RTR. To właśnie te motocykle powstały przy współpracy z BMW. Dalej są też Ronin 250, Raider, NTorq, Jupiter 125, iQube, TVS X oraz rowery elektryczne.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr