tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle KTM 490 Duke i 490 Adventure bdprodukowane w nowej fabryce, ale troch na nie poczekamy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle KTM 490 Duke i 490 Adventure bdprodukowane w nowej fabryce, ale troch na nie poczekamy

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.13, 07:39 Drukuj

KTM i Bajaj szykują się do wprowadzenia na rynek nowej platformy silnikowej o oznaczeniu 490. Firmy poinformowały, że w tym celu powstanie zupełnie nowa fabryka w Indiach.

Fakt, że małe drogowe motocykle KTM nadal będą produkowane w Indiach, nie jest niczym zaskakującym. Teraz wiadomo, że Bajaj zbuduje nową fabrykę, która już powstaje i zostanie oddana do użytku dopiero w 2023 roku. Według portalu Bikewale.com, będą z niej wyjeżdżać drogowe motocykle KTM i Husqvarna z silnikami o mniejszych pojemnościach. To jednak nie wszystko, ponieważ Bajaj współpracuje z marką Triumph w zakresie stworzenia małolitrażowych maszyn i mają one być produkowane w tym samym miejscu.

NAS Analytics TAG

W lipcu 2020 roku Stefan Pierer zapowiadał, że KTM 490 Adventure i Husqvarna 501 Norden pojawią się na rynku jako modele na rok 2022, ale zgodnie z nowymi informacjami może się zdarzyć, że ich premiera opóźni się o rok. W przypadku motocykli Triumph, już w 2019 roku mówiło się o tym, że finalne produkty pojawią się nie wcześniej niż w 2022 roku. Tutaj producenci mają opracować silniki o pojemnościach z przedziału od 200 do 800 cm3. Co ciekawe, Bajaj nie będzie mógł przeszczepić tych silników bezpośrednio do swoich maszyn, ale ma możliwość skorzystania z technologii, które się w nich pojawią.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr