tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Ducati DesertX i Diavel V4 z nawigacj. Nowa funkcja Ducati Multimedia System
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Ducati DesertX i Diavel V4 z nawigacj. Nowa funkcja Ducati Multimedia System

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.02.02, 10:33 Drukuj

Ducati zdecydowało się na wzbogacenie swojego systemu multimedialnego o moduł nawigacji, który na razie trafi do dwóch modeli, a będą nimi DesertX oraz Diavel V4. Dzięki nowej funkcji smartfon będzie mógł pozostać w kieszeni kurtki lub w kufrze.

Nawigacja Turn by Turn będzie elementem Ducati Multimedia System. Moduł jest dostępny jako osobne akcesorium i współpracuje z aplikacją Ducati Link App. Wskazówki nawigacji będą pojawiały się na wyświetlaczu motocykla, dzięki czemu będziecie mogli uwolnić się od smartfona. Do korzystania z nawigacji będzie potrzebna najnowsza wersja apki oraz aktywacja licencji użytkownika. Mapy będzie można wgrać z wyprzedzeniem np. z pomocą domowej sieci, co pozwoli zaoszczędzić transfer i uniknąć problemów w miejscach, gdzie zasięg jest kiepski. Nawigacja będzie również informowała o natężeniu ruchu drogowego, ale tu smartfon będzie musiał pozostać w kontakcie z siecią.

NAS Analytics TAG

Wskazówki nawigacji pojawią się na ekranie. System wyświetli informację o zbliżającym się zakręcie oraz o następnym, żeby użytkownik był przygotowany na kolejne manewry. Nawigacja może informować o ograniczeniach prędkości, ale tu ponownie potrzebna będzie komunikacja telefonu z siecią. Użytkownik może wybrać, czy chce otrzymywać wskazówki wizualne, czy wizualne i w formie komunikatów głosowych. Ducati Multimedia System umożliwia bowiem sparowanie motocykla nie tylko ze smartfonem, ale również z zestawem słuchawkowym umieszczonym w kasku. Mapy będą obejmować nawet takie regiony jak Chiny, Korea Południowa i Japonia. Na oficjalnej stronie Ducati znajdziecie poradnik video dotyczący korzystania z modułu nawigacji. Wkrótce funkcja będzie dostępna również dla pozostałych modeli włoskiej marki.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr