tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Aprilia, Moto Guzzi, Vespa i Piaggio pojawi si na targach EICMA 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Aprilia, Moto Guzzi, Vespa i Piaggio pojawi si na targach EICMA 2021

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.09.14, 10:31 1 Drukuj

Grupa Piaggio potwierdziła swój udział w targach EICMA 2021 w Mediolanie, co nie jest tajemnicą, ponieważ wiadomo, że pojawią się tam co najmniej dwie nowości z włoskiej stajni.

Na targach EICMA będzie obecna cała gama pojazdów z grupy Piaggio, a to oznacza, że pojawią się Aprilia, Derbi, Gilera, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa oraz Piaggio Commercial. Grupa Piaggio to kolejny duży gracz, który potwierdził swój udział w najważniejszej imprezie motocyklowej. Targi EICMA odbędą się w dniach od 26 do 28 listopada.

NAS Analytics TAG

Wiadomo, że Moto Guzzi przedstawi model V100 Mandello, który pokazało już podczas prezentacji planów budowy nowej fabryki w Mandello del Lario. Motocykl będzie napędzany stworzonym od podstaw, chłodzonym cieczą silnikiem o pojemności około 1000 cm3. Aprilia z kolei przywiezie model Tuareg 660, który również został już zaprezentowany, ale prasa jeszcze nie miała okazji zobaczyć go na żywo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr