tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl wylądował w górskiej rzece, kierowca wygrał drugie życie [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl wylądował w górskiej rzece, kierowca wygrał drugie życie [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2019.09.13, 16:15 Drukuj

Zdarzenie to miało miejsce na przełęczy Schofield w stanie Kolorado. Grupa motocyklistów pokonywała trudny odcinek szlaku. W pewnym momencie jeden z nich stracił na skałach panowanie nad maszyną i wraz z motocyklem spadł z dużej wysokości najpierw na półkę skalną, a później wprost do rwącej rzeki.

NAS Analytics TAG

Wyglądało to na tyle groźnie, że pechowy turysta, który wyszedł z wypadku bez szwanku, może mówić o wygranym losie na loterii. Podobno następnego dnia wrócił, by wydobyć motocykl z wody. Fragment filmu z wjazdem na trudny odcinek i samym upadkiem zaczyna się mniej więcej od piątej minuty.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę