tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl przyszoci od BMW
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl przyszoci od BMW

Autor: M.B. 2017.09.09, 18:20 4 Drukuj

Elektronika daje niesamowite możliwości rozwoju konstrukcji motocykli. Ich przyszłość będzie nie tylko elektroniczna, ale i elektryczna. Na tej arenie mają szansę zaistnieć zarówno całkowicie niemotocyklowe marki znane z rynku samochodowego, jak i tacy potentaci jak np. BMW.

Poznajcie koncept motocykla bawarskiego koncernu. Motocykl elektryczny i tak elektroniczny, że praktycznie niewywracalny. Sprzęt będzie perfekcyjnie komunikował się z kierowcą, właściwie zgadywał jego intencje. Dzięki elektrycznemu napędowi będzie cichy i nie będzie produkował spalin. Motocykl ten ma być tak bezpieczny, że do jego prowadzenia nie będzie potrzeby używania kasku... Czy my, ludzkość, motocykliści początku XXI wieku jesteśmy gotowi na taką przyszłość? Chyba jeszcze nie, ale ona kiedyś nadejdzie. Na pewno. Jak wam się podoba taka wizja?

NAS Analytics TAG

koncept BMW w akcji

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr