tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl elektryczny NIU RQi-GT - szybki i inteligentny NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl elektryczny NIU RQi-GT - szybki i inteligentny

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.15, 11:10 1 Drukuj

Marka NIU zaprezentowała swój pierwszy pełnoprawny motocykl elektryczny. Jest mocny, szybki i naszpikowany nowoczesnymi technologiami. Poznajcie RQi-GT.

NIU jest jednym ze światowych liderów w produkcji elektrycznych jednośladów. Podczas targów Consumer Electronics Show w Las Vegas producent zaprezentował swój pierwszy pełnoprawny motocykl. RQi-GT jest napędzany silnikiem o mocy 40 koni mechanicznych. Producent opracował go od podstaw. Źródłem prądu są dwie baterie o łącznej pojemności 7 kWh.

NAS Analytics TAG

Motocykl można rozpędzić do prędkości 160 km/h. Maksymalny zasięg wynosi 129 kilometrów przy prędkości 48 km/h. Moc jest przenoszona przy pomocy pasa i łańcucha, przy czym pas jest aktywny przy ruszaniu, co ma zapobiegać szarpaniu.

RQi-GT kryje w sobie nowoczesne rozwiązania takie jak adaptacyjny reflektor, kontrolę trakcji, moduły 5G, Bluetooth i GPS. Dzięki temu, przy pomocy aplikacji można łatwo znaleźć miejsce, w którym motocykl jest zaparkowany. Ostrzeże ona również o próbie kradzieży. Centrum dowodzenia stanowi wyświetlacz TFT.

Na razie nie wiadomo, kiedy motocykl trafi na rynek, ale z pewnością będzie to jeden z ciekawszych jednośladów z napędem elektrycznym. Od zeszłego roku motocykle NIU są dostępne również w Polsce.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę