tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl elektryczny LiveWire S2 Del Mar trafia do sprzeday. Producent debiutuje na giedzie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl elektryczny LiveWire S2 Del Mar trafia do sprzeday. Producent debiutuje na giedzie

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.09.28, 10:05 Drukuj

Marka LiveWire należąca do Harley-Davidson uruchomiła zapisy na swój najnowszy motocykl oparty na modułowej platformie Arrow. Oprócz tego producent wkroczył na giełdę stając się pierwszym producentem motocykli elektrycznych notowanym w amerykańskich indeksach.

LiveWire S2 Del Mar kosztuje 16 999 dolarów. Silnik generuje maksymalną moc 80 KM i dysponuje maksymalnym momentem obrotowym na poziomie zawrotnych 249 Nm. Maksymalny zasięg wynosi 177 km w warunkach miejskich. Czas ładowania baterii od 0 do 80 procent wynosi zaledwie 75 minut, a przyspieszenie od 0 do 96 km/h zajmuje 3,1 s. System rezerwacji ruszył od 27 września, ale i tak w pierwszej kolejności zostaną dostarczone maszyny z serii Launch Edition.

NAS Analytics TAG

To jednak nie koniec informacji, ponieważ LiveWire wreszcie debiutuje na giełdzie. Wejście na nowojorski parkiet odbywa się z pomocą KYMCO i ABIC. Wpływy brutto z tytułu debiutu na NYSE to aż 334 mln dolarów. Łączna wartość LiveWire Group Inc jest wyceniana na 1,8 mld dolarów. W pierwszym dniu emisji kurs otwarcia wynosił 9 dolarów, ale zakończył się na poziomie 8,25 dolarów, a więc spadł o 12,14 proc. Zapewne wszystko zmieni się w momencie powiadomienia o liczbie rezerwacji, pierwszych dostaw i oczywiście pierwszych globalnych recenzji nowego motocykla.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr