tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl elektryczny Hondy na pierwszej grafice. To moe by pocztek drogi do premiery
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl elektryczny Hondy na pierwszej grafice. To moe by pocztek drogi do premiery

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.12.09, 09:25 Drukuj

Honda zapowiedziała, że planuje elektryczną ofensywę. Już we wrześniu producent obiecywał, że do 2025 r. wprowadzi na rynek 10 lub więcej motocykli elektrycznych z logo wielkiego skrzydła. Teraz prawdopodobnie pierwszy z nich został pokazany na komiksowej grafice.

W dniu 2 stycznia, w Pasadenie odbędzie się 134. edycja Rose Parade. Jednym ze sponsorów imprezy jest Honda, która przedstawiła projekt swojej platformy, która tym razem ruszy pod hasłem "Forever Determined" (z ang. "zawsze zdeterminowani"). W tym konkretnym przypadku może oczywiście chodzić o determinację związaną z dążeniem do zielonej przyszłości. Na grafice są takie produkty marki Honda jak elektryczny SUV Prologue, hybrydowy samochód wyścigowy ARX-06, odrzutowiec Hondajet Elite II oraz prototyp eVTOL będący elektrycznym samolotem pionoweog startu i lądowania.

NAS Analytics TAG

Na grafice pojawił się również motocykl, który jest opisany po prostu jako "motocykl elektryczny marki Honda" i widać, że łączy nowoczesny napęd z klasycznymi kształtami, które przypominają modele serii Neo Sports Cafe. Jednocześnie motocykl elektryczny jest jedynym pojazdem na grafice, o którym nie wiadomo właściwie niczego poza tym, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy taki produkt. Jeżeli producent postąpiłby podobnie jak w przypadku Horneta i Transalpa, to pierwszy gotowy produkt powinniśmy zobaczyć jesienią 2023 r.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr