tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl elektryczny Fuell Fllow już w przedsprzedaży. Ile kosztuje elektryk od Erika Buella?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl elektryczny Fuell Fllow już w przedsprzedaży. Ile kosztuje elektryk od Erika Buella?

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.07.27, 08:16 Drukuj

Choć Erik Buell nie ma łatwego życia w branży motocyklowej, to nie składa broni i nadal eksperymentuje z nowymi projektami. W 2019 r. stworzył elektryczną markę o nazwie Fuell, a teraz zaczął przyjmować zamówienia w przedsprzedaży na swój pierwszy motocykl elektryczny, który nosi nazwę Fllow.

Fuell Fllow ma silnik o mocy odpowiadającej 47 KM, a maksymalny moment obrotowy wynosi aż 750 Nm. Maszyna występuje też w wersji o mocy 15 KM. Deklarowany zasięg na jednym ładowaniu to ok. 240 km. Z technologią super szybkiego ładowania bateria o pojemności 10 kWh może być naładowana w pół godziny. Brak zbiornika paliwa sprawił, że na pokładzie znalazło się miejsce na schowek o pojemności 50 litrów.

NAS Analytics TAG

Fuell Fllow to także zaawansowana elektronika. Oferuje m.in. system wykrywania pojazdów w martwym polu, dwa tryby jazdy, system ostrzegania o kolizjach z przodu i z tyłu, kontrolę trakcji, system bezkluczykowy i wyświetlacz z modułem Bluetooth. Ciekawostką jest to, że baterię będzie można wymienić na większą, jeśli taka się pojawi. Buell zapowiada też regularne aktualizacje oprogramowania.

Motocykl można zamówić w przedsprzedaży, gdzie jego cena wynosi 10 495 dolarów, a więc równowartość 41,8 tys. zł. Kiedy motocykl trafi już do stałej produkcji, to jego cena ma wynosić 12 995 dolarów, a więc prawie 52 tys. zł. Przewidywany termin rozpoczęcia dostaw to końcówka 2024 roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę