tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Voge 900DS gotowy na targi EICMA 2022. Pierwsze zdjcia szpiegowskie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Voge 900DS gotowy na targi EICMA 2022. Pierwsze zdjcia szpiegowskie

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.10.27, 08:53 Drukuj

W ostatnich latach obserwujemy mocną ofensywę chińskich marek na europejskim rynku. Jednym z producentów jest Voge, które zamierza uderzyć z grubej rury i zaprezentować motocykl adventure z silnikiem o pojemności 895 cm3, który wygląda bardzo znajomo.

Marka Voge należy do Loncin, które to z kolei romansuje z BMW Motorrad i w ramach joint venture produkuje silniki dla modeli F750GS, F850GS, a także w całości wytwarza skutery C400X i C400GT. W ramach tej współpracy Chińczycy maja dostęp do niemieckich technologii, które przeszczepiają do swoich produktów. Tak oto np. Voge LX350T-5 czy 650DS bazują na silnikach będących owocami niemieckiej myśli technicznej. Sam producent lubi określać się jako premium. Tym razem szykuje dla nas coś mocnego.

NAS Analytics TAG

Niedawno mieliśmy okazję testować modele 300AC, 300DS, 500AC i 500DS, a teraz z Azji dobiegają wieści, że Voge szykuje premierę modelu 900 DS, który będzie maszyną adventure i w sumie to wszystko, co o nim wiadomo. Maszyna, której zdjęcia jako pierwsze opublikowało włoskie Motociclismo, jest wyposażona w podobne do tych z BMW uchwyty na kufry, a także oświetlenie LED, koła o średnicy 21 cali z przodu i 18 cali z tyłu i gmole chroniące silnik. Stylistyka przypomina modele BMW serii GS, choć u Voge reflektor wygląda zdecydowanie lepiej. Silnik zapewne również jest projektem niemieckim, więc można spodziewać się mocy ok. 100 KM. Co naprawdę kryje Voge 900DS? Tego dowiemy się już wkrótce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr