tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Triumph Scrambler 1200 XE od Jamesa Bonda sprzedany. Kwota przyprawia o zawrt gowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Triumph Scrambler 1200 XE od Jamesa Bonda sprzedany. Kwota przyprawia o zawrt gowy

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.10.03, 10:48 Drukuj

Motocykl Triumph Scrambler 1200 XE, który brał udział w kręceniu zdjęć do najnowszej części przygód Jamesa Bonda, został sprzedany za astronomiczną kwotę. To wszystko pomimo faktu, że nie może legalnie poruszać się po drogach, ponieważ został przystosowany do kręcenia karkołomnych pościgów.

Triumph kocha Jamesa Bonda, a James Bond kocha Triumpha. Dlatego właśnie przy okazji samej tylko premiery "No Time To Die" brytyjski producent wypuścił aż dwa modele w limitowanej serii nawiązującej do przygód agenta jej królewskiej mości. Sprzedany na aukcji Scrambler 1200 XE jest o tyle wyjątkowy, że brał udział w kręceniu najnowszej części serii o Bondzie. Szczęśliwy nabywca zapłacił za niego równowartość ponad 762 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Co ciekawe, dom aukcyjny Christies przewidywał, że cena motocykla nie przekroczy 30 tys. funtów, a tymczasem sięgnęła 138,6 tys.

NAS Analytics TAG

Pieniądze ze sprzedaży trafią na konto hospicjum Severn. Maszyna była dosiadana nie tylko przez Daniela Craiga, ale także kaskaderów - Martina Cravena i Paula Edmondsona. Cytowany przez Ultimate Motorcycling Cravin zachwalał maszynę mówiąc, że dzielnie wytrzymywała trudy produkcji, a nie miała łatwego życia na planie. Edmondson z kolei dodał, że czuł się zaszczycony mogąc jeździć Scramblerem 1200 XE, który za każdym razem wywoływał uśmiech na jego twarzy. Motocykl został mocno przerobiony - skrócono tłumiki, pozbawiono go lusterek i kierunkowskazów, zamontowano osłonę silnika, a także zdjęto zegary, hand bary i uchwyt dla pasażera.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr