tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Kawasaki Ninja ZX-4R moe pojawi si na EICMA 2022. S pierwsze dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Kawasaki Ninja ZX-4R moe pojawi si na EICMA 2022. S pierwsze dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.08.05, 11:52 Drukuj

Powoli wiadomo coraz więcej o tym, czego możemy spodziewać się w tym roku po Kawasaki, choć oczywiście informacje te nie są nigdzie potwierdzone. Po newsach dotyczących motocykli elektrycznych przyszedł czas na coś konwencjonalnego, a jest to model Ninja ZX-4R.

Dzięki amerykańskim dokumentom homologacyjnym możemy się dowiedzieć, że na tamtejszym rynku maszyna pojawi się w dwóch wersjach, które będą miały oznaczenia ZX400SP oraz ZX400PP. Według portalu Motorcycle może to oznaczać wersję z systemem ABS i bez niego. Trzeba bowiem pamiętać, że w Stanach Zjednoczonych układ ABS nie jest wymagany przez tamtejsze prawo. Dokumenty nie zdradzają niczego poza faktem, że motocykl ma pojawić się w 2023 r.

NAS Analytics TAG

Nieco więcej światła rzucają informacje z japońskiego Autoby. Według nich motocykl miałby mieć silnik o pojemności 399 cm3 i moc w okolicach 60 KM. Portal podaje, że zmniejszona wersja tego motoru jest w modelu ZX-25R, który rozpala wyobraźnię motocyklistów na całym świecie, ale nie wyjechał poza Azję. Rama również ma pochodzić z niedostępnej u nas "ćwiartki". Wsadzenie tak mocnego silnika o niskiej pojemności byłoby o tyle ciekawe, że przecież Ninja 650 legitymuje się mocą 68 KM. Na rynku jest też Ninja 400, którą na stronie Kawasaki znajdziecie jako model na rok 2023.

Jak już wspomnieliśmy, powyższe informacje nie zostały jeszcze w żaden sposób oficjalnie potwierdzone z wyjątkiem amerykańskich dokumentów homologacyjnych, z których wynika tylko tyle, że motocykl się pojawi. Pozostaje nam czekać na jesienne imprezy targowe.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr