tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Harley-Davidson Electra Glide Revival pojawi si wkrtce i zapocztkuje now seri specjalnych edycji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Harley-Davidson Electra Glide Revival pojawi si wkrtce i zapocztkuje now seri specjalnych edycji

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.20, 05:26 Drukuj

Przedstawiając wyniki sprzedaży za pierwszy kwartał 2021 roku Harley pokazał także pierwsze zdjęcie nowego motocykla, który wkrótce ujrzy światło dzienne pod nazwą Electra Glide Revival.

Pierwsze informacje na temat nowego motocykla pojawiły się już w lutym. Wtedy na stronach amerykańskiej agencji ds. ochrony środowiska pojawiła się informacja o przyznaniu homologacji dla motocykla Harley-Davidson Revival, a w trakcie prezentacji modelu Pan America pojawiło się zdjęcie zbiornika paliwa, na którym również widniała ta nazwa.

NAS Analytics TAG

Według dokumentów homologacyjnych motocykl będzie napędzany silnikiem Milwaukee-Eight o pojemności 1746 cm3 w takiej samej wersji, jaka występuje w modelach Electra Glide Standard, Road Glide, Road King i Street Glide. Po najświeższej prezentacji producenta wiemy już nieco więcej. Revival ma być specjalną wersją modelu Electra Glide, która będzie dostępna w ograniczonej liczbie egzemplarzy i zapoczątkuje serię o nazwie Icons Collection.

Motocykl przedstawiony na zdjęciu, które jako pierwszy opublikował portal Motorcycle.com, wygląda jak Electra Glide Standard, ale można dostrzec kilka wyróżniających go szczegółów. Przede wszystkim aluminiowe felgi zostały zastąpione szprychowymi, a siedzenie zostało zastąpione kanapą w stylu retro. Widać także nieco inne wykończenie przedniego błotnika i grubsze opony. Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy nastąpi ostateczna prezentacja motocykla.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr