tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl CFMoto NK-C22 to odważny koncept. Chińczycy znów prężą muskuły
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl CFMoto NK-C22 to odważny koncept. Chińczycy znów prężą muskuły

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.09.19, 10:38 Drukuj

Niedawno CFMoto zaprezentowało model 450SR bazujący na koncepcie o oznaczeniu SR-C21, a teraz możemy podziwiać kolejną maszynę, która być może wkrótce ujrzy światło dzienne. Mowa o nakedzie NK-C22, który na razie istnieje tylko w wyobraźni działu projektowego, ale ma szansę się zmaterializować.

CFMoto SR-C21 było konceptem, który producent pokazał w październiku 2021 r., a w kwietniu 2022 r. mogliśmy zobaczyć efekt końcowy w postaci modelu 450SR, który w niewielkim stopniu odbiega wyglądem od swojego koncepcyjnego pierwowzoru. Na pokładzie ma silnik o pojemności 449 cm3, który generuje maksymalną moc 50 KM, a z ciekawostek należy wspomnieć o widelcu upside-down, co nie jest oczywiste w przypadku chińskich maszyn oraz o aerodynamicznych skrzydłach.

NAS Analytics TAG

Koncept NK-C22 wydaje się być nagim odpowiednikiem modelu 450SR, ale biorąc sprawy na logikę, powinien być od niego większy i mocniejszy. Obecnie CFMoto cały czas produkuje model 650NK, który w jednej z odsłon pojawił się także w Polsce jako Junak NK650. Najnowsza odsłona została stworzona przy współpracy ze studiem projektowym Kiska, ponieważ CFMoto i KTM mocno zacieśniły współpracę.

Kształt NK-C22 jest bardzo atrakcyjny i nie ma powodów do wstydu względem europejskiej czy japońskiej konkurencji. Agresywny reflektor delikatnie układający się w kształt litery Y oraz aerodynamiczne skrzydła i boczne panele zbiornika paliwa dodające motocyklowi muskularności zdają się wyglądać jak przepis na sukces. Pozostaje tylko kwestia technologii, które znajdą się na pokładzie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę