tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Brixton GK1200 zaprezentowany w Chinach - wyglda jak klon Triumpha Bonneville
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Brixton GK1200 zaprezentowany w Chinach - wyglda jak klon Triumpha Bonneville

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.14, 08:57 Drukuj

W Chinach zaprezentowano motocykl Brixton GK1200, który został opracowany i wyprodukowany przez Haojin Motor. Maszyna do złudzenia przypomina te z oferty Triumpha, ale jakość wykonania robi wrażenie.

Motocykle Brixton dotychczas były dostępne z silnikami od 125 do 500 cm3, ale wygląda na to, że Chińczycy zdecydowali się uderzyć również w segment większych pojemności. Model GK1200 na razie został zaprezentowany tylko w Azji, ale może pojawić się również w Europie. Maszyna jest uderzająco podobna do Triumpha Bonneville.

NAS Analytics TAG

Na pokładzie nowego Brixtona znalazł się dwucylindrowy, rzędowy silnik o pojemności 1200 cm3, który generuje moc maksymalną 85 koni mechanicznych, a maksymalny moment obrotowy wynosi 110 Nm. Producent użył również zawieszenia KYB oraz układu hamulcowego z systemem ABS od firmy Bosch. Oświetlenie jest w całości wykonane w technologii LED, a informacje są pokazywane na okrągłym wyświetlaczu TFT. Przy odpowiedniej cenie Brixton GK1200 zapewne może skusić europejskich klientów. Poniżej możecie zobaczyć klip, który prezentuje wszystkie detale nowego Brixtona.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr