tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykl Benda VTR-300 Turbo na nowych patentach. Chiczycy sinie poddaj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykl Benda VTR-300 Turbo na nowych patentach. Chiczycy sinie poddaj

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.18, 08:30 Drukuj

We wrześniu pojawiły się informacje o tym, że chińska marka Benda zamierza wypuścić dwa silniki V4, ale oprócz tego jest jeszcze jedna ciekawa konstrukcja. Mowa o małym V2 z turbodoładowaniem.

Jeszcze w styczniu, podczas prezentacji modeli LFS-700 i VTC-300 producent pokazał kontur sportowej maszyny o oznaczeniu VTR-300 Turbo. Nowe grafiki patentowe nie pokazują szczegółów, ale Benda ma silnik, który może zyskać dodatkowy oddech. Chodzi o motor z oznaczeniem BD2V58MN, który ma pojemność 298 cm3 i generuje maksymalną moc 30 koni mechanicznych. W centralnej części przedniej owiewki znajduje się spory wlot powietrza, a pod nim dwa agresywnie wyglądające reflektory zrobione zgodnie z obowiązującymi trendami.

NAS Analytics TAG

Sama konstrukcja wygląda bardzo atrakcyjnie i ma kilka komponentów, na które warto zwrócić uwagę. Mowa tu o hamulcach Brembo czy widelcu typu upside-down. Jedna tarcza z przodu nakazuje się domyślać, że po dodaniu doładowania nie należy się spodziewać zawrotnych wyników na hamowni. Tak czy inaczej, jeśli ten projekt wypali, to z pewnością wzbudzi spore zainteresowanie i będzie ciekawym pokazem chińskiej inżynierii.

Podobnie może być z silnikami V4 zaprezentowanymi we wrześniu ubiegłego roku. Jeden z nich ma pojemność 1198 cm3 i moc 153 KM. Drugi dysponuje pojemnością 496 cm3 i mocą 57 KM. Motocykle z tymi jednostkami mają zadebiutować w 2022 r.

 
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr