tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocrossowcy skakali motocyklami nad drog w Nadmie pod Woominem. Jeden z nich uderzy w samochd dostawczy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocrossowcy skakali motocyklami nad drog w Nadmie pod Woominem. Jeden z nich uderzy w samochd dostawczy

Autor: Alonzo 2021.04.11, 08:52 2 Drukuj

To nie jest wiadomość z prima aprilis. We wsi Nadma w powiecie wołomińskim doszło do zderzenia samochodu dostawczego z przelatującym nad ulicą motocyklistą crossowym. Motocyklista trafił do szpitala.

Informację o zdarzeniu podała strona wyborcza.pl na podstawie doniesień od służb ratunkowych. Motocrossowcy uznali, że jedna z dróg jest wyjątkowo mało uczęszczana i jeździli po nasypie, ulokowanym wzdłuż tej drogi. Skakali nad ulicą Rzeczną we wsi Nadma. Niestety, droga okazała się być uczęszczaną przez pojazdy i gdy jeden z motocrossowców skakał nad nią, pojawił się samochód dostawczy.

NAS Analytics TAG

W wyniku zderzenia skaczący nad drogą chłopak został ranny i przebywa teraz w szpitalu. Policjanci czekają na informację o jego stanie zdrowia. Jeżeli skończy się na sinikach, motocyklista otrzyma mandat, a jeżeli obrażenia będą poważne i będą wymagały dłuższego leczenia, to odpowie za spowodowanie wypadku, w którym sam ucierpiał.

Sprawa jest bardzo nietypowa. Motocross jest sportem, który należy uprawiać na specjalnie do tego wyznaczonych torach offroadowych. Motocykle motocrossowe są zazwyczaj pozbawione niektórych elementów, niezbędnych do zarejestrowania pojazdu. Nie są dopuszczone do ruchu i nie można jeździć nimi po drogach publicznych. Treningi skoków czy whipów nad drogą publiczną to czynność, która absolutnie nie powinna mieć miejsca.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr