tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP 2022: Marc Marquez zaliczy testy w Portimao. Jest gotowy na Sepang
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP 2022: Marc Marquez zaliczy testy w Portimao. Jest gotowy na Sepang

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.17, 17:01 Drukuj

Marc Marquez powraca. Po pierwszych jazdach na motocyklu crossowym wsiadł na Hondę RC213V-S, która jest drogową maszyną z rozwiązaniami rodem z MotoGP. Prywatne testy odbyły się w Portugalii.

Marc Marquez odwiedził tor w Portimao, który powrócił do łask po tym, jak organizatorzy MotoGP zostali zmuszeni przez koronawirusa do reorganizacji kalendarza w sezonach 2020 i 2021. Zawodnik ujeżdżał RC213V-S w niedzielę 16 stycznia. Chodziło głównie o sprawdzenie kondycji pod kątem sprawności prawego barku, a także o zweryfikowanie, wzroku pod kątem podwójnego widzenia. Ostatni raz Marquez był na torze w październiku ubiegłego roku.

NAS Analytics TAG

Jakie są wnioski? Na szczęście pozytywne. Z pierwszych informacji wynika, że Hiszpan weźmie udział w testach na torze Sepang, które odbędą się w dniach 5 i 6 lutego. Sam tak mówi o niedzielnych jazdach: "Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem wrócić na motocykl i na tor. Potwierdziliśmy moje wrażenia po treningach na motocyklu off-road. To niesamowite uczucie ulgi, ponieważ w siodle nie czułem żadnego dyskomfortu związanego ze wzrokiem. Zauważyłem jednak pewne braki w kondycji fizycznej, ale to tylko dlatego, że nie trenowałem zimą."

 
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr