tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP 2021: Władze Kataru zaoferowały szczepienia przeciw COVID-19 dla zawodników i pracowników paddocku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP 2021: Władze Kataru zaoferowały szczepienia przeciw COVID-19 dla zawodników i pracowników paddocku

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.12, 06:51 2 Drukuj

Podczas gdy Europa boryka się z problemami w dostawach szczepionek, władze Kataru złożyły Dornie ofertę zaszczepienia pracowników, zawodników oraz członków ekip.

Dorna potwierdziła, że taka propozycja wpłynęła od władz Kataru i w oświadczeniu prasowym czytamy, że każda osoba z paddocku będzie miała okazję się zaszczepić. Władze Kataru poszły tutaj wzorem Bahrajnu, który chciał udostępnić szczepionki paddockowi Formuły 1, ale Stefano Domenicali odrzucił ofertę. Władze Bahrajnu nie dały jednak za wygraną i zgłosiły się bezpośrednio do teamów.

NAS Analytics TAG

W zeszłym sezonie, z powodu COVID-19 pauzowali Tony Arbolino, Jorge Martin, Valentino Rossi oraz Iker Lecuona. Wirus zebrał również śmiertelne żniwo - w lutym zmarł Fausto Gresini, który od grudnia przebywał w szpitalu w ciężkim stanie. Z racji tego, że większość zawodników i pracowników podchodzi z Włoch i Hiszpanii, to sprawdziliśmy, jak wyglądają tamtejsze programy szczepień. We Włoszech pierwsze w kolejce są osoby powyżej 55 roku życia oraz pracownicy kluczowych sektorów, a zatem w kolejce są 24 miliony osób. Podobny plan szczepień ma Hiszpania.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę