tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP 2021: Numer startowy Jasona Dupasquiera bdzie na stae wycofany z uytku w klasie Moto3
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP 2021: Numer startowy Jasona Dupasquiera bdzie na stae wycofany z uytku w klasie Moto3

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.06.12, 17:07 Drukuj

Numer startowy Jasona Dupasquiera zostanie na stałe wycofany z użytku w klasie Moto3. Zawodnik zmarł w wyniku wypadku, do którego doszło na torze Mugello.

Jason Dupasquier zmarł 30 maja w szpitalu. Do wypadku doszło podczas drugiej sesji kwalifikacyjnej, kiedy to zawodnik został wysadzony z siodła i najechali na niego Jeremy Alcoba i Ayumu Sasaki. O powadze sytuacji po wypadku świadczył fakt, że zawodnik został przetransportowany do szpitala dopiero po 40 minutach. O jego śmierci poinformowano tuż przed wyścigiem Moto2, co wywołało wiele kontrowersji podobnie jak sam sposób pokazywania relacji po wypadku.

NAS Analytics TAG

Jason Dupasquier jeździł w barwach ekipy CarXpert PruestelGP z numerem 50 i w tym roku obchodziłby 20. urodziny. Informacja o wycofaniu z użytku numeru 50 w klasie Moto3 ma zostać ogłoszona podczas Grand Prix Niemiec, które jest domową rundą dla teamu zmarłego zawodnika.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr