tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP 2021: Mechanik Avintia Esponsorama sfaszowa wyniki testu PCR na koronawirusa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP 2021: Mechanik Avintia Esponsorama sfaszowa wyniki testu PCR na koronawirusa

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.19, 18:59 Drukuj

Międzynarodowe Stowarzyszenie Teamów Wyścigowych poinformowało o przypadku sfałszowania wyników testu PCR przez członka jednej z ekip startujących w MotoGP.

W najbliższy weekend cykl MotoGP ponownie zawita do Misano, ale wiadomo już, że w padoku nie pojawi się jeden z mechaników ekipy Avintia Esponsorama. Jak poinformowała IRTA, jeden z mechaników sfałszował wyniki testu PCR na obecność koronawirusa. Na czym polegało fałszerstwo? Mechanik miał przy sobie wyniki testu wykonanego w szpitalu w Barcelonie i zmienił datę na aktualną. Jego przepustka została zawieszona do końca sezonu, ale IRTA przewiduje możliwość przedłużenia zakazu wstępu na padok.

NAS Analytics TAG

Organizatorzy cyklu MotoGP robią wszystko by zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom oraz członkom ich ekip. Oprócz obowiązkowego wykonywania testów załogi mają ograniczone możliwości poruszania się na linii lotnisko - hotel - tor. Ograniczenie kontaktu z osobami postronnymi ma zmniejszyć ryzyko zachorowania. Podczas rundy w Katarze zawodnicy, mechanicy oraz wszystkie osoby pracujące w padoku zostali zaszczepieni na koszt władz. O ile szczepienie pozwala zapobiec ciężkiemu zachorowaniu, o tyle nie zapobiega przenoszeniu koronawirusa na inne osoby, dlatego przed każdą rundą i w trakcie jej trwania są wykonywane testy.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr