tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konkurs MotoGp 3 z okazji premiery gry!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konkurs MotoGp 3 z okazji premiery gry!

Autor: 2006.01.07, 20:40 1 Drukuj

Opis gry

MotoGP to najpopularniejsza klasa wyścigów motocyklowych na świecie. Z kolei Ultimate Racing Technology 3 to nowa część najlepszej symulacji tych wyścigów na komputery PC. Gra oferuje olbrzymi wybór licencjonowanych motocykli i różnorodność tras. Pierwszy raz w historii serii pojawi się tryb Extreme, który pozwoli zarabiać na wyścigach pieniądze i kupować za nie nowe części. Gra zawiera samouczek i umożliwia konkurencję online!

NAS Analytics TAG

Cechy produktu

  1. Poprawiona grafika. Występujące w grze licencjonowane pojazdy i zawodnicy zostały zaktualizowane do sezonu 2004. Każdy detal sportu oddany z największą precyzją, dzięki zaawansowanej technologii
  2. 32 trasy (w tym 16 nowych), 16 nowych motocykli o pojemnościach od 600cc do 1200cc
  3. Całkowicie nowy w serii MotoGP tryb gry "Extreme" - zarabiaj pieniądze na wyścigach, kupuj nowe maszyny lub ulepszaj stare. Teraz możesz zmienić praktycznie każdy detal swojego jednośladu!
  4. Wspinaj się po szczeblach kariery online, spotykając na torach wyścigowych konkurentów z całego świata!
  5. Prosty acz szczegółowy samouczek nawet dla najbardziej opornych.

Konkurs - do wygrania 10 oryginalnych kopii gry!

Wspólnie z wydawcą gry Moto GP 3 - firmą CD Projekt ogłaszamy konkurs dla czytelników naszego serwisu.

Konkurs jest podzielony na 2 etapy.

Etap 1 - konkurs fotograficzny "Motocykle w zimie"

Pierwszy etap konkursu trwać będzie do dnia 31.01.2006 do godziny 23:59. W etapie tym wezmą udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy naszego serwisu, którzy opublikują własnoręcznie wykonane zdjęcie motocykla w zimie. Oceniane będą wyłącznie te zdjęcia, które zostaną opublikowane w waszej galerii fotografii z zaznaczoną opcją "Zima - konkurs". W tym celu należy przygotować oryginalne (nie pobrane z sieci) zdjęcie, przedstawiające motocykle w zimie i następnie, przy publikowaniu zdjęcia, należy zaznaczyć pole kontrole "Zima - konkurs".

 

motogp3 konpreview

 

Dodane zdjęcie po zatwierdzeniu przez moderatora galerii powinno pojawić się w kategorii "Zima-konkurs":

http://www.scigacz.pl?portlet=WEBGaleria/ZdjeciaRodzaj&kindSelected=11

Następnie 5 osób, których zdjęcia w kategorii "Zima - konkurs" będą najczęściej oglądane, otrzyma od nas 5 oryginalnych gier "MotoGp3".

Etap 2 - Finały wyścigów MotoGp3 o puchar Ścigacz.pl

Drugi etap konkursu zostanie przeprowadzony w trakcie targów MOTOCYKLEXPO (7-9 KWIETNIA 2006, hale EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14). W trakcie targów na naszym stoisku wystawienniczym odbędą się finały "MotoGp3" o puchar Ścigacz.pl. Najlepsi zawodnicy otrzymają w trakcie targów nagrody, w tym 5 oryginalnych gier MotoGp3.

Zapraszamy do publikowania Waszych zimowych moto-zdjęć, a następnie zachęcamy do zimowego treningu w MotoGp3. Już w kwietniu będziecie mogli pokazać swoje umiejętności i wybrać między innymi oryginalne kopie gry MotoGp3!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Tagi

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr