tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi Open House 2019. Ponad 30 tys. gości na święcie włoskiej marki! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi Open House 2019. Ponad 30 tys. gości na święcie włoskiej marki!

Autor: Redakcja 2019.09.13, 10:55 Drukuj

Około 30 tysięcy posiadaczy i entuzjastów motocykli Moto Guzzi spotkało się podczas imprezy Moto Guzzi Open House w siedzibie firmy w Mandello del Lario w dniach 6-8 września. 

Impreza Moto Guzzi Open House co roku gromadzi tłumy miłośników legendarnej włoskiej marki. W niewielkim miasteczku nad jeziorem Como gromadzą się całe rodziny posiadaczy motocykli Moto Guzzi, nie brakuje gości z najdalszych zakątków Europy.

__________________________________________

Moto Guzzi Open House 2019 17

W ubiegłym roku frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów - do Mandello del Lario zjechało ponad 30 tysięcy gości. W tym roku udało się powtórzyć zeszłoroczny sukces - przez otwarte bramy fabryki także przewinęło się około 30 tys. osób.

Największą gwiazdą tegorocznej edycji był, rzecz jasna V85 TT - wielki hit sprzedażowy firmy Moto Guzzi. Ale także inne modele cieszyły się wielkim zainteresowaniem uczestników imprezy - najczęściej wybieranym do jazd testowych motocyklem był V7 III.

Moto Guzzi Open House 2019 14

Oprócz tradycyjnego zwiedzania fabryki i muzeum Moto Guzzi, dla gości imprezy przygotowano wielką scenę, na której pojawiały się znane postacie ze świata wyścigów, podróżnicy, a także zespoły muzyczne i DJ-e. Przez cały czas trwały także jazdy testowe, z których skorzystało ponad 400 motocyklistów.

Tegoroczna edycja Moto Guzzi Open House dowiodła, że niewielka włoska firma znad jeziora Como cieszy się ogromną popularnością i szacunkiem motocyklistów. To właśnie z tej fabryki, nieprzerwanie od 1921 roku wyjeżdżają niezwykłe motocykle, wśród nich Falcone, Galletto, rodzina V7, sportowe Le Mans i Imola, aż do obecnych V7 III, V9 , V85 TT i rodziny California 1400.

To właśnie Moto Guzzi była pierwszą firmą na świecie, wykorzystującą do prac projektowych tunel aerodynamiczny. Dzięki wielkiej pasji i zaangażowaniu, motocykle z orłem na baku zdobyły w najlepszych latach 15 tytułów (8 dla kierowców i 7 dla producentów) w Mistrzostwach Świata.

Moto Guzzi Open House 2019 22

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę