tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Monster Track na torze Stary Kisielin - potwornie dobre szkolenie dla fanów Ducati Monstera! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Monster Track na torze Stary Kisielin - potwornie dobre szkolenie dla fanów Ducati Monstera!

Autor: Materiał partnera 2019.06.11, 14:40 Drukuj

Chcesz okiełznać potwora ? To szkolenie jest dla Ciebie! Monster Owners Club Poland (MOC) organizuje pierwszą imprezę z cyklu Monster Track, w czasie której właściciele Ducati Monsterów będą mogli trenować swoje umiejętności na torze pod okiem fachowych instruktorów.

Czy jest coś lepszego od spędzenia weekendu na torze w towarzystwie podobnie do Ciebie zakręconych typów? Jeśli odpowiedź brzmi ,,nic", a do tego kochasz motocykle z rodziny Ducati Monster, to czym prędzej odpalaj facebooka i wejdź na grupę Monster Owners Club Poland, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły tego wyjątkowego wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają w dniach 12-13 lipca 2019 na tor w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry. Pospiesz się, liczba miejsc ograniczona!

Monster Track 2019

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę