tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa wiata Hard Enduro ruszaj 7. maja. Tadeusz Bausiak gotowy na pierwsze starcie w Portugalii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa wiata Hard Enduro ruszaj 7. maja. Tadeusz Bausiak gotowy na pierwsze starcie w Portugalii

Autor: Informacja prasowa 2021.05.04, 21:55 Drukuj

Sześciokrotny mistrz świata, Tadeusz Błażusiak jest gotowy na Extreme XL Lagares, które rozpocznie inauguracyjną serię Mistrzostw Świata Hard Enduro. Nasz reprezentant, jak zawsze, jest gotowy do walki o najwyższy stopień podium oraz tytuł, którego jeszcze nie ma na swoim koncie.

Zaczynamy wyścigi hard enduro, a Taddy Błażusiak poprowadzi zespół GASGAS Factory Racing w ośmiorundowej serii. Taddy jest bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek, aby po raz kolejny odcisnąć piętno na scenie ekstremalnego  enduro i miejmy nadzieję, że uda mu się zdobyć kolejny tytuł mistrza świata.

NAS Analytics TAG

Jako sześciokrotny mistrz świata SuperEnduro, pięciokrotny mistrz AMA EnduroCrossu i pięciokrotny zwycięzca Red Bull Erzbergrodeo, Tadeusz jest już synonimem rywalizacji w najtrudniejszych zawodach, jakie enduro ma do zaoferowania. A wraz z utworzeniem nowych mistrzostw hard enduro, GASGAS wie, że ma na swoim pokładzie jednego z najlepszych zawodników w historii.

Mistrzostwa Świata Hard Enduro obejmą osiem rund w ośmiu różnych krajach, w tym również w USA, gdzie odbędzie się Tennessee Knock Out. Najpierw jednak oczy wszystkich skierują się na Portugalię i Extreme XL Lagares, które rozpocznie tegoroczną rywalizację. Chociaż obecność widzów będzie niemożliwa, wydarzenie i tak dostarczy mnóstwa emocji podczas trzech dni ścigania po ekstremalnie trudnym terenie.

U boku Tadka, pojedzie młodszy kierowca wspierany przez GASGAS, Austriak Michael Walkner, który również będzie walczył o sukces na swoim EC 300. Skoncentrowany na zebraniu jak największego doświadczenia oraz wiedzy od kolegi z drużyny, walcząc z nim o miejsca na podium, 23-latek jest bardzo podekscytowany rozpoczęciem swoich startów w 2021 roku i bardziej, niż chętnie zaprezentuje swoje umiejętności.

Tadeusz Błażusiak: - Jestem bardzo podekscytowany - rok 2021 zapowiada się świetnie. Myślę, że nowe Mistrzostwa Świata Hard Enduro to coś, na co ja i wielu innych ekstremalnych zawodników czekaliśmy od dłuższego czasu i naprawdę nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak to się potoczy. Po odroczeniu Mistrzostw Świata SuperEnduro mój trening wrócił do dłuższych jazd i bardziej ekstremalnego terenu, który prawdopodobnie zobaczymy podczas tegorocznych Mistrzostw Świata Hard Enduro. Wróciłem też do dwusuwa, żeby znów nabrać rozpędu. Było dobrze, naprawdę nie mogę się doczekać wyścigów, więc przygotowywałem siebie, przygotowywałem kampera, przygotowywałem wszystko do sezonu, który będzie dobry!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr