tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mimo kwarantanny pojechali kupić samochód. Zapłacą 60 tysięcy zł… plus koszt auta
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mimo kwarantanny pojechali kupić samochód. Zapłacą 60 tysięcy zł… plus koszt auta

Autor: Raff 2020.03.31, 13:09 6 Drukuj

60 tysięcy złotych kary grozi dwojgu mieszkańcom wsi pod Radzyniem Podlaskim, którzy złamali zasady kwarantanny i wybrali się na oględziny auta. To może być najdroższe auto jakie mieli.

Dwoje mieszkańców wsi Ulan-Majorat w woj. lubelskim odbywało 14-dniową kwarantannę, ze względu na fakt przyjazdu z zagranicy. Policja systematycznie kontroluje takie osoby, by sprawdzić czy obowiązek odosobnienia jest realizowany.

NAS Analytics TAG

Gdy 29 marca funkcjonariusze zjawili się w domu 29-latka i 23-latki, nie zastali ich w domu. Przez telefon para tłumaczyła, że jest na spacerze, jednak policjanci nie dali wiary tym wyjaśnieniom i pojawili się pod jej domem godzinę później. Z podobnym skutkiem - dom był pusty.

Okazało się, że poddana kwarantannie para wybrała się do Siedlec obejrzeć samochód, który mężczyzna i kobieta planowali kupić. Zabrali z sobą brata mężczyzny, a sprzedającego nie uprzedzili o fakcie przebywania w kwarantannie z powodu możliwości obecności koronawirusa.

Samochodu prawdopodobnie nie uda się jednak kupić, ale może to i lepiej, bo gotówka przyda się na dotkliwe kary, które obojgu swawolnym kwarantannowiczom grożą za złamanie zakazu opuszczania domu. Łączna kwota to 60 tys. zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę