tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mikołajkowy konkurs GoPro i Scigacz.pl - wyniki

Mikołajkowy konkurs GoPro i Scigacz.pl - wyniki

Autor: Redakcja 2018.12.06, 20:23 Drukuj

To było coś pięknego! Setki pięknych zdjęć i filmów pokazują, że społeczność Scigacz.pl to fantastyczni motocykliści, którzy swoje pasje wyciskają każdego dnia jak cytrynę! Jesteśmy z Was bardzo dumni i cieszymy się, że z nami jesteście!

Wiedzieliśmy, że kochacie motocykle, ale takiej dawki szczęścia, miłości i pozytywnego wariactwa nigdy nie widzieliśmy naraz. Nie wiemy czy to zasługa świetnych nagród od dystrybutora kamer GoPro, firmy Freeway OMT, czy po prostu Waszego zaangażowania w życie portalu - w każdym razie liczba zgłoszeń konkursowych prawie nas dobiła - musieliśmy skoczyć do sklepu po zapas kawy i wziąć nadgodziny.

Przysłaliście kilkaset fajnych zdjęć i filmów. Cieszymy się, że macie takie fajne życie, nie boicie się oddawać swojej pasji, dzielicie ją z najbliższymi. Super, że tak wielu i wiele z Was śmiga po torze - choć nie jest łatwo, wygląda na to, że nasz kraj staje się kolebką sportów motorowych. Motocyklowym podróżnikom gratulujemy wspaniałych wypraw - takich ambasadorów Polska potrzebuje!

Do rzeczy, czyli wyniki

Po burzliwych obradach w redakcyjnym gronie zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące prace.

1. Nagroda: czapka GoPro z podpisem VR46 + koszulka Eneos VR46 + smycz i naklejki, wędruje do Tomasza Nowaka, autora filmu "Tadżykistan moimi oczami".

2. Nagroda: czapka GoPro z podpisem VR46 + buffka GoPro + smycz i naklejki, wędruje do Arka Ciekalskiego, autora zdjęcia "Pierwsze kolano w życiu".

 Pierwsze kolano w życiu

3. Nagroda: czapka GoPro z podpisem VR46 + koszulka GoPro + smycz i naklejki, wędruje do Marcina Pasicha, autora filmu "Piaskowa poniewierka".

 

Wyróżnienia, czyli zestawy z czapką, koszulką, smyczą i naklejkami GoPro wędrują do:

Katarzyny Wierzbickiej, za piękne, romantyczne zdjęcie motocyklowego pocałunku;

Z moją połówką

Mateusza Durynka, za czadową fotę head-down;

 Pierwsze helmet down

Pawła Wyszyńskiego, za niesamowite zdjęcie z Marsa (podpisane, że z Chile);

Przemierzając Chile

Krzysztofa Stopy za dające nadzieję na przyszłość zdjęcie młodego motocyklisty taktycznie ukrytego w matczynym brzuchu.

Ciążowa sesja

Wszystkim wygranym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w zabawie w imieniu Freeway OMT, wyłącznego dystrybutora kamer GoPro i w imieniu redakcji Ścigacz.pl. Prosimy o podanie danych do wysyłki w wiadomości prywatnej na Facebooku z konta, z którego zamieszczono zgłoszenie konkursowe.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę