tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Midzynarodowy Dzie Motocyklistki - ju w t sobot
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Midzynarodowy Dzie Motocyklistki - ju w t sobot

Autor: Piotr Barry Barya 2017.05.05, 11:35 1 Drukuj

Od 11 lat, zawsze w pierwszym tygodniu maja, na całym świecie obchodzony jest Dzień Motocyklistki. W tym roku święto przypada 6 maja.

Tradycja została zapoczątkowana w 2006 roku, w Kanadzie, przez motocyklistkę Vicky Gray. Początkowo Międzynarodowy Dzień Motocyklistki był obchodzony zawsze w pierwszy piątek maja. Od pewnego czasu termin jest zmieniony na pierwszą sobotę maja. Początkowo mała, kameralna impreza, szybko zdobywała popularność również poza granicami Kanady, podbijając w kolejnych latach Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, czy Holandię. Dziś Międzynarodowy Dzień Motocyklistki jest znany i obchodzony w wielu krajach na całym świecie, od kilku lat również w Polsce.

NAS Analytics TAG

Jak najlepiej obchodzić Międzynarodowy Dzień Motocyklistki? Kobiety organizują tego dnia spotkania, zloty, parady i inne formy wspólnego spędzania czasu na motocyklach. Jeśli w twojej okolicy nie odbywa się żadna impreza, zawsze możesz wziąć sprawę w swoje ręce. Doskonałą metodą na świętowanie jest po prostu zorganizowanie sobie miłej przejażdżki lub… motocyklowych zakupów!

Drogie Motocyklistki! Trzymam kciuki za udaną pogodę w ten weekend i w imieniu całego zespołu redakcyjnego Ścigacz.pl, życzę Wam dużo słońca, jeszcze więcej przyczepności i spełnienia najskrytszych motocyklowych marzeń!

Logo Dzien Motocyklistki

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr